Krem przeciwzmarszczkowy – jaki krem jest najlepszy?

jak się pozbyć zmarszczek

Krem przeciwzmarszczkowy to uniwersalny kosmetyk o zróżnicowanym działaniu. Nie tylko powoduje uczucie zdrowej, gładkiej skóry, ale przede wszystkim pobudza i stymuluje wiele złożonych procesów podczas których wytwarzane są niezbędne pokłady elastyny i kolagenu. Polecany jest dla każdej kobiety po ukończeniu procesu dojrzewania, ponieważ pierwsze zmarszczki zaczynają się tworzyć już w wieku 20 lat i z czasem ulegają pogłębieniu.

Czy kremy na zmarszczki działają ? Gdzie szukać dowodów?

Kremy przeciwzmarszczkowe mają udowodnione działanie, o czym świadczą liczne laboratoryjne certyfikaty i wyniki badań. Aby wybrać dobry kosmetyk, należy wziąć pod uwagę obecny stan swojej cery, potrzeby skóry oraz wiek. Nie bez znaczenia pozostaje także określenie jakie substancje działają uczulająco i mogą wywoływać alergię. Pozwoli to uniknąć rozczarowania, które objawi się wypryskami na twarzy.

Jeśli nie jesteśmy pewni działania jakiegoś kosmetyku, sprawdźmy jego recenzje w Internecie. Tam przeczytamy opinie kobiet, które wypróbowały dany balsam i są na jego podstawie wyrazić swoje zdanie.

Składniki aktywne – co musi zawierać krem na zmarszczki, aby działał?

Za efektywność danego kosmetyku odpowiada jego skład i stosunek danych komponentów. Wybór substancji odbywa się na podstawie skuteczności i intensywności działania na skórę. Trzeba pamiętać o zwracaniu uwagi na elementy pochodzenia naturalnego, ekologicznego. Skład oparty na olejach i roślinach działa kojąco i zacznie spowalnia procesy starzenia się i obumierania tkanek.

Najważniejsze składniki, które powinny pojawić się  w kremie :

– roślinne komórki macierzyste, które chronią przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym i przyspieszają regenerację

– kwas foliowy – opóźnia złożone procesy fotostarzenia się skóry

– koenzym Q10 – zatrzymuje wodę w organizmie, przez co opóźnia wiele procesów starzenia się i niszczenia tkanek

-witamina C – pożądany antyoksydant, pobudzający fibroblasty do produkowania znacznych pokładów elastyny i kolagenu

– witamina A – silne działanie regenerujące tkankę skórną

Richevon – pewny i sprawdzony wybór

Rekordy popularności w Internecie bije zbierający mnóstwo pozytywnych recenzji krem Richevon. To przeciwzmarszczkowe serum o działaniu zatrzymującym wodę w ciele, spłycającym blizny i zatrzymującym procesy starzenia się, które ulegają nasileniu wraz z wiekiem.

krem na zmarszczki Richevon

Czy Richevon jest uniwersalnym kosmetykiem?

Ze względu na listę składników użytych do produkcji tego kosmetyku, Richevon może być aplikowany zarówno na dzień, jak i na noc. Dlatego też, kupno kremu przeciwzmarszczkowego Richevon to znaczna oszczędność pieniędzy. Ponadto, krem ten jest uniwersalny w odniesieniu do typów i rodzajów cery. Świetnie sprawdza się także jako krem pod oczy przeciwzmarszczkowy.

Krem przeciwzmarszczkowy dla mężczyzn

Pomimo tego, że wiele kosmetyków jest specjalnie przeznaczonych do stosowania przez mężczyzn, to składy nie ulegają znacznym modyfikacjom. Wobec tego kremy mają zbliżone komponenty, ponieważ zawierają bliźniacze składniki aktywne, różnica może być w proporcjach i sile działania.

Krem przeciwzmarszczkowy pod oczy dla mężczyzn jest zalecany przy powstawaniu „kurzych łapek” w okolicach oczu, ponieważ to statystycznie najczęstsze i najszybciej pojawiające się bruzdy skórne u mężczyzn w różnym wieku.

Podsumowanie

Aby kremy przeciwzmarszczkowe wykazywały pozytywne działanie muszą być dopasowane do wieku kobiety. Po 20 roku życia trzeba skoncentrować się na powstrzymaniu uciekaniu wody z twarzy, a po 60 roku życia należy zwrócić uwagę na retinol, jako składnik silnie regenerujący i powstrzymujący procesy starzenia się  skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

code